Кандидат економічних наук, доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій в режимі відеоконференції провела кураторську виховну годину «Україна єдина!» зі студентами другого курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність».

Під час зустрічі було обговорено безпекову ситуацію в Україні та чергову потужну хвилю гібридної війни проти нашої держави, яка проявляється у спробах системного нагнітання паніки, поширення фейкової інформації та викривлення реального стану речей.

Людмила Парфентій закликала студентів зберігати спокій, мислити критично і керуватись даними офіційних джерел, а також із нагоди Дня єднання 16 лютого 2022 року долучитися до урочистих заходів із виконання Державного Гімну та підняття Державного Прапору.

Сумська філія ХНУВС