З нагоди Дня єднання українського народу відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапору України на флагштоці Сергіївського майдану у центрі харкова. У заході взяли участь голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, Харківський міський голова Ігор Терехов, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко, представники державних установ, громадських об’єднань, курсантсько-студентська спільнота. Біля флагштока хор ХНАТОБ/«Схід Opera» виконав Гімн України.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.