Інформаційні години «Україна єдина» проводяться для курсантів і студентів Сумської філії з метою формування у здобувачів вищої освіти почуття патріотизму, національної свідомості та людської гідності. Завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін Валентина Василенко провела захід з курсантами 1 курсу, обговоривши актуальні питання єдності та підтримки України.

Зі студентами 3 курсу в онлайн-режимі кураторську виховну годину провела доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Світлана Петровська. Було зазначено, що війна у сучасному світі ведеться, в першу чергу, в інформаційному просторі. Потрібно бути уважними й не піддаватися провокаціям та паніці – поширеним засобам впливу на суспільну свідомість під час гібридної війни.

Сумська філія ХНУВС