Для студентів 1 курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ кількох груп доцентками кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Іриною Антол, Євгенією Ананьєвою, а також провідним фахівцем з профорієнтації Харківського міського центру зайнятості Наталією Поставною в режимі онлайн було проведено сумісне бінарне заняття з навчальних дисциплін «Національна економіка» та «Безпека життєдіяльності та охорона праці» за темою «Сучасний підприємець: хто він?».

Представниця центру зайнятості ознайомила студентів з основними етапами та порядком відкриття власної справи, розкрила особливості планування. Вона визначила основні якості, здібності та знання, що необхідні успішному підприємцю. Особливу увагу приділила дорожній карті для створення та реалізації бізнес-ідеї. Наталія Поставна також ознайомила студентів із нормативно-правовою базою з питань започаткування та ведення бізнесу та ін. Наприкінці заняття побажала студентам сумлінно навчатися й постійно підвищувати свій рівень знань.