Доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко та кандидат історичних наук Віталій Заборовський взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Українське військо: основні етапи боротьби за державну незалежність України». Захід відбувся на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (м. Київ).

Свої наукові розвідки представили понад 200 дослідників військової історії з країн-членів Північноатлантичного альянсу, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, складових сектору безпеки й оборони та регіонів України. Під час конференції працювало сім секцій. Наталія Кобилко презентувала дослідження «“Іловайськ” Євгена Положія – роман, заснований на реальних подіях» (секція «Досвід застосування сил безпеки і оборони в операції Об’єднаних сил (антитерористичній операції)»). Доцент Віталій Заборовський виступив із доповіддю «Розбудова органів охорони правопорядку за часів Української Держави П. Скоропадського» (секція «Українська революція 1917–1921 років: воєнно-історичний аспект»).

За матеріалами роботи конференції опубліковано збірник тез доповідей. Учасники отримали сертифікати підвищення кваліфікації.