Професором кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Володимиром Струковим  проведено бінарне заняття з дисципліни «Алгоритмізація та програмування» зі студентами 1 курсу спеціальності «Кібербезпека» за участі співробітників УІАП ГУНП в Харківській області – начальника відділу супроводження програм інформатизації та роботи з відкритими даними Олександра Савченка та заступника начальника відділу адміністрування інформаційних систем та телекомунікацій капітана поліції Романа Савченка.

Практичні працівники розповіли студентам про особливості роботи в підрозділах інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України, про специфіку масивів даних, що зберігаються в базах даних Національної поліції України та проаналізували проблеми, що виникають при їх обробці на сучасному етапі. Обговорили тенденції змін у співвідношенні типів та кількості опрацьованих даних та відповіли на запитання студентів.

Під час бінарного заняття студенти отримали знання, необхідні для роботи в ІТ-підрозділах Національної поліції України, проаналізували зв'язок між формальними структурами даних, що ними вивчаються, і реальними масивам, які обробляються у практичних підрозділах.