Під час засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ розглядалися наступні питання: результати навчання здобувачів вищої освіти у І семестрі 2021/2022 навчального року, робота спеціалізованих вчених рад, науково-дослідної лабораторії з проблем забезпечення діяльності поліції та ін. Також було оголошено рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України щодо присвоєння вчених звань, присудження наукових ступенів працівникам науково-педагогічного колективу вишу.

Присвоєно вчене звання:

- професора кафедри цивільного права та процесу Ларисі Красицькій;

- професора кафедри цивільного права та процесу Олександру Кухарєву;

- професора кафедри соціології та психології Ірині Нечітайло;

- професора кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Оксані Пановій;

- професора кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Олексію Шумілу;

- доцента кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Олексію Салманову;

- доцента кафедри цивільного права та процесу Наталії Ходєєвій.

Присуджено науковий ступінь доктора юридичних наук зі спеціальності адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право Віктору Василенку.

Присуджено ступінь доктора філософії у галузі знань «Право» за спеціальністю «Право» Євгену Супу.

Дипломи та атестати вручив ректор університету член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та побажав нових досягнень у науковій та службовій діяльності.