Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук взяла активну участь в онлайн-семінарі на тему «Створення підтримуючого середовища в освітньому просторі», організованого ГО «Центр Трансперсональної психології» за інформаційної підтримки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Мета цього наукового заходу – підвищення професійних навиків та стресостійкості освітян, викладачів, студентів та адміністративного складу українських ЗВО під час освітнього процесу, а також поглиблення взаємодії з науково-психологічними проєктами розвитку особистості.

Спікером заходу виступив засновник ГО Центру трансперсональної психології Андрій Бешлей (м. Львів). У рамках семінару розглянуто актуальні теми: «Методи для позбавлення від психоемоційної напруги учасників освітнього процесу», «Психологічні методи для конструктивного вирішення конфліктів».

За результатами участі в семінарі отримано сертифікат.