Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 доктор філософських наук Володимир Шаповал взяв участь у Всеукраїнській науковій онлайн-конференції «Раціональне та ірраціональне в науці й освіті. Пам’яті Валерія Григоровича Скотного», що відбулася у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Науковець виступив із доповіддю «До питання про онтологічний статус категорій «ірраціональне» і «раціональне». У доповіді підкреслювалося, що надання переваги та навіть ідеалізація того чи іншого – раціонального чи ірраціонального чинника як визначального у процесі формування та становлення нового знання, призводить до неповноти та неспроможності пояснення  світу у всій його строкатості та поліфонічності.