Харківський національний університет внутрішніх справ є учасником двох проєктів програми Горизонт 2020 "Європейське регіональне партнерство для гендерної рівності в епоху цифрових технологій" (EQUALS-EU) та "Взаємодія мережі розвідки й безпеки зі суб’єктами промисловості та науки" (NOTIONES).

На цьому тижні відбулися генеральні зустрічі двох консорціумів. Такі зустрічі проводяться систематично з метою своєчасного досягнення очікуваних результатів та підведення загальних висновків з імплементації проєкту. Помічник ректора з гендерних питань кандидат юридичних наук, доцент Оксана Цукан надала звіт про повну реалізацію командою ХНУВС завдань відповідно до графіків проєктів. Рішенням консорціумів наступні завдання університету будуть перерозподілені між іншими учасниками проєкту до стабілізації ситуації в Україні. У той же час університет залишається членом команди проєктів EQUALS-EU та NOTIONES до повного досягнення цілей та результатів.