На запрошення адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь  в урочисто-траурній панахиді та вшануванні пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

Біля пам’ятника Невідомому солдату на міському цвинтарі № 5, де відбувався захід, зібралися керівники Комінтернівського району, ветерани, представники підприємств, установ та організацій, курсанти, школярі, мешканці району. Проректор університету Анатолій Клочко та 60 курсантів від імені колективу навчального закладу разом з присутніми поклали квіти до підніжжя монументу та вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто загинув під час війни.

Крім того, 9 травня, на Алеї слави у парку культури та відпочинку Машинобудівників за традицією відбудеться мітинг-реквієм, концерт. У цих заходах також візьмуть участь курсанти університету, духовий оркестр та відбудеться показовий виступ ансамблю барабанщиць ХНУВС.