Відбулося  засідання кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ в режимі онлайн з використанням програмного забезпечення для проведення відеоконференцій Zoom.

Під час засідання було розглянуто питання впровадження дистанційної форми проведення занять з навчальних дисциплін кафедри в умовах воєнного стану, а також визначено ключові аспекти взаємодії викладачів і студентів.

Було також зазначено, що для здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування», написання дипломних робіт буде замінено на іспит.

Завідувачка кафедри Ольга Гетманець основну увагу приділила необхідності забезпечення постійної взаємодії, виявленню проблемних питань та напрямам їх вирішення.