До уваги стейкхолдерів – здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців! Спільна робоча група Харківського національного університету внутрішніх справ для внесення змін виносить на публічне обговорення освітньо-професійну програму (ОПП) за другим (магістерським) рівнем вищої освіти підготовки фахівців освітнього ступеня магістра в галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право» кваліфікація: магістр права, 081 «Право» (Правозастосування).

Чекаємо на ваші пропозиції.

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА другого (магістерського) рівня вищої освіти Право (Правозастосування) Law (Legal Enforcement)