Відбулося чергове засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ в онлайн-форматі під головуванням ректора генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка. Розглядалися питання щодо виконання вимог Наказу  МВС України «Про тимчасову дислокацію Харківського національного університету внутрішніх справ», про результати фінансової діяльності університету у 2021 році, про підвищення практичної спрямованості наукових конференцій, що проводяться у виші, про результати роботи науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності, про національно-патріотичне виховання в університеті та інші актуальні питання.

Ректор університету наголосив, що колектив вишу працює, несе службу, виконує усі завдання, поставлені Міністерством внутрішніх справ та Міністерством освіти та науки України, вирішує питання, повʼязані з навчальним процесом, науковою, методичною діяльністю вишу. Працівники й курсанти університету забезпечують безпеку та охороняють громадський порядок, займаються волонтерством тощо, роблять усе можливе задля наближення перемоги та миру в Україні.