У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ провідним фахівцем відділу кадрового забезпечення Ганною Мітітєл та діловодом філії Євгенією Думчиковою для студентсько-курсантського самоврядування організовано та проведено патріотичний онлайн-захід на тему "Українська національна ідентичність». У заході також взяли участь начальник відділу молодіжної політики Сумської міської ради Тетяна Сахнюк, Голова Молодіжної ради при СМР Артем Бондарєв, директор КУ МЦ "Романтика" Світлана Юрченко.

Під час зустрічі спікери наголосили на важливості проведення заходів патріотичного спрямування. Саме зараз, під час війни, вся молодь України об'єдналася і проявляє себе за різними напрямами діяльності. Тетяна Сахнюк разом з Артемом Бондарєвим поділилися досвідом волонтерської роботи, планами на майбутнє з організації військово-патріотичних онлайн-заходів для молоді.

Сумська філія ХНУВС