Відбулося онлайн-засідання наукового гуртка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ на платформі Zoom. Тема засідання – «Соціально-психологічні ресурси особистості під час війни».

У засіданні наукового гуртка взяли участь студенти та викладачі кафедри соціології та психології: завідувач кафедри доктор психологічних наук Олена Євдокімова, професорка кафедри, доктор соціологічних наук Ірина Нечитайло, доценти кафедри, кандидати психологічних наук – Лілія Бондаренко, Ірина Жданова, Наталя Греса, Володимир Філоненко, Євген Підчасов, викладачка кафедри Надія Чепелева. Відкриваючи засідання, керівниця наукового гуртка доцент кафедри Олена Шахова відзначила, що в цей складний воєнний час кожній людині важливо мати міцну опору. Учасники засідання жваво обговорювали наявні та потенціальні внутрішні та зовнішні психологічні ресурси, які допоможуть особистості не лише пережити цей складний час, але й сприятимуть її посттравматичному відновленню.