Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Антол взяла участь у вебінарі «Інформаційна гігієна під час війни» через платформу Zoom.

Вебінар провела Оксана Мороз - засновниця ініціативи з інформаційної гігієни «Як не стати овочем», спеціалізується на аналізі та формуванні інформаційного поля, а також поведінки людей у ньому. Вона також є авторкою та ведучою радіоблогу «Вірю не вірю» на Радіо «Культура», а також книг «Нація овочів?» та «Боротьба за правду».

Під час вебінару доцентка кафедри дізналася про те, чому участь у перепалках в коментарях - це робота на ворога; чи є зараз правда у медіа; чому фейки - це не основна зброя противника; як нас ламають в інфопросторі або про «інформаційно-психологічну операцію».

Вебінар відбувся у форматі Q&A - де можна було поставити будь-яке запитання та одразу отримати відповідь.