19 травня 2016 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми кримінального права та кримінології у світлі реформування кримінальної юстиції», організаторами якої виступають Міністерство внутрішніх справ України, Харківський національний університет внутрішніх справ, Кримінологічна асоціація України, Університет Англія Раскін, Празький інститут досліджень з питань безпеки (PSSI), Чеське кримінологічне товариство, Харківський міський осередок ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права».

Мета конференції – комплексний кримінально-правовий аналіз актуальних проблем кримінального законодавства, теорії кримінального права і практики його застосування, пошук рішень з актуальних питань протидії злочинності, запобігання злочинам та профілактичної роботи з населенням.

Реєстрація учасників заходу відбудеться з 09:00 до 10:00 у приміщенні факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ (корпус 4, поверх 4, фойє). Початок роботи конференції о 10.00.