Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 за темою «Особливості дистанційного навчання в системі вищої освіти». Його провів доцент кафедри Андрій Дядін. У заході взяли участь курсанти групи № 103.

Разом із викладачем вони обговорили специфіку набуття знань в особливих умовах воєнного стану. Особливої актуальності набули питання комунікації не тільки через сервер дистанційного навчання, але й через телекомунікації, створення груп в менеджерах щодо надання консультацій, обговорення та роз’яснення проблемних питань.

Курсанти виступили з доповідями щодо впровадження окремих елементів інтерактивного навчання  та приділили увагу системним елементам самомотивації.