Відбулося спільне засідання наукових гуртків кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 і кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, що було присвячене питанню як допомогти українській армії у війні на інформаційному фронті.

У заході взяли участь курсанти та студенти університету - здобувачі вищої освіти за спеціальностями «Кіберезпека» та «Право», науково-педагогічні працівники кафедр університету. Засідання було проведено через мережу Інтернет у режимі онлайн.

Під час спільного засідання учасники поділилися інформацією про відомі їм чат-боти для інтернет-месенджерів, спеціалізовані вебсайти та способи використання соціальних комп’ютерних мереж, які можуть бути задіяні для надання допомоги українській армії у війни на інформаційному фронті.