Уже півтора місяця Україна героїчно протистоїть військовій агресії російської федерації. З самого початку введення в Україні воєнного стану населення активно долучається до забезпечення потреб наших захисників, сприяє їх максимальному матеріальному та технічному забезпеченню. Науково-педагогічний склад кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 продовжує брати участь у всеукраїнському русі волонтерів. Нещодавно колективом кафедри було придбано та передано на потреби військовослужбовців Збройних Сил України білизну. Старший викладач кафедри Вікторія Макаренко, тимчасово перебуваючи на території іншої області, бере участь у готуванні їжі для нужденних, займається плетінням маскувальних сіток для потреб Збройних Сил України тощо.