Доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, професор Олексій Шуміло дистанційно провів семінарські заняття з навчальної дисципліни «Екологічне право» зі студентами 2 курсу спеціальності «Право».

На семінарських заняттях були розглянуті та обговорені наступні питання: "Поняття екологічного права та його зміст"; "Функції і місце екологічного права в системі права України"; "Об'єкти екологічного права та їх класифікація". Особливу увагу було приділено джерелам "Екологічного права" та їх відповідності міжнародним угодам у сучасних умовах військової агресії. Студентам було надано поняття такого злочину як екоцид.

Здобувачі вищої освіти отримали завдання, визначилися із наступними семінарськими заняттями, що будуть проведені дистанційно.