Кафедрою кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ за підтримки завідувача кафедри медицини невідкладних станів, анестезіології та інтенсивної терапії Харківського національного медичного унівеситету Юлії Волкової  було організовано адресну гуманітарну допомогу медичним закладам Харкова.

Професором кафедри кримінального права і кримінології Андрієм Васильєвим, доцентами цієї ж кафедри  Дмитром Кондратовим та  Михайлом Фіалкою передано медикаменти та медичне обладнання співробітникам відділення екстреної медичної допомоги Міської клінічної багатопрофільної лікарні № 17, відділенню № 10 служби швидкої медичної допомоги м. Харкова та Інституту медичної радіології ім. С. П. Григор’єва НАМН України.