Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова взяла участь онлайн у V Міжнародній науково-практичній конференції «Current Issues and Prospects for the Development of Scientific Research», що відбулася у м. Орлеан (Франція). У доповіді на тему «Synchronous and asynchronous format of blended learning as a way of English language training in professional military education institutions and higher education institutions with specific study conditions» були висвітлені питання особливостей навчання англійської мови здобувачів закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, а саме проаналізовано синхронний та асинхронний формат змішаного навчання іноземній мові.

Сумська філія ХНУВС