Викладачі циклу загальноправових дисциплін інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Єременко, Сергій Захарченко та Сергій Крутько взяли учать у науково-практичній конференції «Проблеми сучасної поліціїстики».

Зацікавленість у викладачів інституту викликала низка питань щодо правових основ залучення поліцейських не за основним місцем роботи, статус поліцейського під час військового стану, а також питання щодо адаптації підготовки курсантів та слухачів до сучасних умов військового стану. На думку викладачів, це обов’язково повинно бути впроваджено до змісту навчальних дисциплін, що викладаються в межах первинної професійної підготовки поліцейських.