Провідний науковець університету доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко взяв участь у XІ Міжнародній науково-практичній конференції «Cучасні напрями розвитку наукових досліджень» (“Modern directions of scientific research development») (юридична секція), що відбулася у м. Чикаго (Сполучені Штати Америки).

Вчений подав тези доповіді «Геронтологічна злочинність: деякі історичні та теоретичні чинники», де розглянув причини вікової злочинності у їхньому історичному та теоретичному вимірі. При цьому автор спирався на дослідження таких видатних вчених як І.І. Мечников, А.Кетле, М.Ф. Владимирський - Буданов, М. Заменгоф, які вказали на вплив на злочинність таких факторів як вік людини; її стать; вид занять; місце проживання; рівень освіти. Проаналізовано було також положення Литовських Статутів, «Прав, за якими судиться малоросійський народ» щодо вікової злочинності. На конференції були представлені також тези доповідей учасників із різних держав світу, в тому числі й з України.