Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 Валентина Почуєва та старша викладачка цієї ж кафедри Любов Русанова провели чергове засідання наукового гуртка курсантів та студентів на тему «Мовні труднощі та їх подолання під час написання наукової статті».

Викладачі кафедри ознайомили участників гуртка з обов’язковими вимогами написання якісної наукової статті та її публікації у вітчизняних та закордонних академічних виданнях.

Щоб якісно написати анотацію та резюме англійською мовою, недостатньо знати нормативну граматику та загальновживану лексику, треба також добре володіти термінологією галузі, знати лексико-стилістичні особливості англомовної наукової літератури, вміти користуватися словниками онлайн. Було визначено, що володіння навичками академічного викладу англійською мовою підвищує імідж науковця та міжнародний престиж навчального закладу.