На кафедрі кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове засідання в режимі онлайн з використанням програмного забезпечення для проведення відеоконференцій Zoom.

Під час зустрічі були обговорені поточні питання діяльності підрозділу, а саме: належне забезпечення освітнього процесу в умовах воєнного стану; підготовка та оновлення навчально-методичного забезпечення дисциплін, що будуть викладатися кафедрою у наступному навчальному році; заслухані звіти працівників кафедри, які працюють дистанційно. Крім того, обговорено окремі питання здійснення кримінального провадження в умовах воєнного стану з урахуванням останніх змін у КПК України.