Для студентів і викладачів факультету № 6 ХНУВС було проведено першу лекцію з суддею Харківського окружного адміністративного суду, кандидатом на посаду судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності та кандидатом на посаду судді Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності Ольгою Ніколаєвою.

Лекція була присвячена питанням адміністративного судочинства, а саме: характеристиці повноважень адміністративних судів щодо розгляду справ адміністративної юрисдикції; розкриття порядку звернення до адміністративних судів; роз’яснення порядку здійснення адміністративного судочинства в Україні; з’ясування завдань і принципів адміністративного судочинства. Тема лекції викликала жвавий інтерес та запитання у студентів, на які Ольга Ніколаєва надала відповіді з прикладами із особистої практики.