Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна взяла участь у вебінарі «Гендер та цифрові технології в науці», що проводився в рамках International Girls in ICT Day. Ініціатор та організатор вебінару Національний технічний університету «Харківський політехнічний інститут».

Під час вебінару учасники обговорили наступні актуальні теми: "Ґендер та Диджитал Дивайд"; "Цифрові компетентності, що сприяють доступу та безпеці в надзвичайних умовах"; "Використання ІКТ у STEM освіті та технологіях, як в мирний час, так і в умовах воєнного часу"; "Значення ІКТ в освіті", "Цифрові компетенції та ґендер у науці в умовах воєнного часу".

Вебінар надав багато корисного матеріалу, який буде використаний кафедрою теорії та історії держави і права факультету № 1 у навчальному процесі.