Науково-педагогічний склад кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 продовжує брати активну участь у всеукраїнському волонтерському русі, надаючи необхідну підтримку й допомогу мешканцям міста Харкова та Харківської області, які опинилися в скрутному становищі в жорстких умовах воєнного стану в країні.

Професор кафедри Володимир Чумак доправляє гуманітарну допомогу ветеранам університету та членам їх сімей. Насамперед, це продуктові набори та ліки, придбані за підтримки Клінічної фундації Фортуна штату Алабама, США.

Доцентка кафедри Ірина Казанчук разом зі своїм чоловіком Олександром у складі волонтерської групи «Харківські чарівники» за підтримки Романа Бондаренка здійснює адресну доставку гуманітарної допомоги продуктів харчування та засобів особистої гігієни – літнім, хворим та одиноким мешканцям Пісочинської селищної громади.