15 травня студенти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Всеукраїнській патріотичній вишкіл-грі «Козак-квест», організаторами якої стали Міністерство молоді та спорту України, громадська організація «Братство Бойового Звичаю «СПАС»» та Департамент у  справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Мета заходу – національно-патріотичне виховання, формування загальнолюдських цінностей та громадської свідомості, а також залучення широких кіл студентської молоді до занять спортом. Команда університету у складі 13 студентів взяла участь у таких локаціях як боротьба навхрест, лава-на-лаву, стрільба з лука, бої на шаблях, бої на списах, батіг, литаври, страйкбол, інформаційна безпека, канатна дорога, спортивне орієнтування.

У змаганнях взяли участь 18 команд. Команда студентів ХНУВС зайняла IV місце.