Для студентів-випускників, які навчаються за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» факультету № 6 ХНУВС, науково-педагогічні працівники кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки на чолі з завідувачкою кафедри Ольгою Гетманець провели онлайн сумісне бінарне заняття за темою «Фінансова система в умовах воєнного стану» за участі доктора економічних наук, доцента, професорки кафедри туристичного бізнесу та країнознавства факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Валерії Баранової.

Лекторка розповіла про поняття та особливості діяльності фінансового консультанта.