Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Войціховський виступив в якості експерта в обговоренні короткометражної документальної стрічки «Зламані гілки» (режисерка Аяла Шарот, Ізраїль). Фільм розповідає про долю єврейського народу під час Другої світової війни, про переслідування і вбивство євреїв нацистським режимом.

Андрій Войціховський у своєму виступі охарактеризував динаміку, предметний зміст, сучасний стан світового наукового дискурсу щодо концепції Голокосту як геноциду єврейського народу та перспективні напрями подальшого дослідницького пошуку. Значний інтерес у аудиторії виник у питаннях міжнародно-правового регулювання заборони та попередження злочину геноциду та порівняльної характеристики термінів геноцид, Голокост, злочини проти людства та воєнні злочини.

Модератором кіноклубу став голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА» Юрій Чумак.