За сприянням Головного управління Національної поліції України в Чернівецькій області заступник декана з навчально-методичної роботи Сергій Гіренко, завідувач кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Сергій Ткаченко, доцентка цієї ж кафедри Ірина Севидова та провідний фахівець факультету № 2 Валерій Бондаренко взяли участь в онлайн-зустрічі з майбутніми абітурієнтами Чернівецької області. Усього було задіяно понад 95 локацій.

Під час презентації було надано інформацію щодо напрямів роботи університету, спеціальностей, за якими навчаються курсанти та студенти, особливостей цих спеціальностей для системи МВС, а також вступної кампанії-2022. Надано було також презентаційні матеріали та посилання на контактні групи факультетів.