Для студентів факультету № 6 ХНУВС відбулася лекція, яку провела суддя Харківського окружного адміністративного суду, кандидатка на посаду судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності та кандидатка на посаду судді Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності Ольга Ніколаєва.

Разом із лекторкою здобувачі освіти розглядали питання інтелектуальної власності, розбирали цікаві приклади порушень прав правовласників на території рф під час військової агресії, з’ясовували чи можна транслювати оплачену для власного використання на YouTube-каналах музику на широкий загал та інші цікаві питання. Студенти дізналися багато корисної інформації та отримали відповіді на свої запитання.