У рамках профорієнтаційної роботи представники Харківського національного університету внутрішніх справ – декан факультету № 1 Олександр Музичук, заступник декана з навчально-методичної роботи Владислав Невядовський та провідні фахівці цього ж факультету Лілія Жиронкіна, В’ячеслав Ісаєнко та Володимир Нагієвич провели зустріч із випускниками шкіл м. Кам’янець-Подільського, керівним складом Кам’янець-Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та представниками підрозділів кадрового забезпечення.

Під час зустрічі представники університету поінформували молодь щодо умов вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, розповіли про специфіку підготовки курсантів за різними спеціальностями, про особливості вступної кампанії у 2022 році, у тому числі про організацію та проведення вступної кампанії у місті Кам’янець-Подільській, до якого передислокований факультет № 1, надали відповідні інформаційні матеріали про університет.

Начальник Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області Василь Шкіндюк наголосив на важливості в умовах воєнного стану якісного відбору до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання.