Доцент кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Олена Чорноус провела профорієнтаційні заходи у Черкаському гуманітарно-правовому ліцеї Черкаської міської ради Черкаської області щодо особливостей вступної кампанії -2022 до Харківського національного університету внутрішніх справ.

У рамках профорієнтаційних заходів відбулася зустріч з керівництвом закладу та заступником директора з навчально-виховної роботи, практичним психологом Оленою Волошин. Під час зустрічі було обговорено подальші шляхи співробітництва між закладами та запрошено на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ майбутніх випускників. Олена Чорноус поділилася відеоматеріалами, розповіла про факультети та спеціальності, переваги навчання в університеті та закликала абітурієнтів вступати до закладу вищої освіти у наступному році.