Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем досудового слідства підполковник поліції Сергій Шатрава та уповноважена з антикорупційної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ Ольга Піскунова взяли участь у роботі семінару-дискусії на тему «Доброчесне суспільство: чому варто починати зі школи», організованого освітнім центром Верховної Ради України спільно з Офісом доброчесності НАЗК за участі освітнього омбудсмена.

Учасники заходу відзначили важливість освіти у формуванні майбутнього потенціалу нашої держави, закладенні основ доброчесної поведінки на всіх рівнях суспільства, обговорили проблеми захисту прав учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану, перспективи створення у системі освіти умов, сприятливих для нульової толерантності до проявів корупції. Було зазначено, що сучасна освіта має бути спрямована на формування правової та економічної грамотності, критичного мислення, доброчесної поведінки.