Керівництвом факультету № 6 проведено чергову онлайн-зустріч з випускниками, які виявили бажання вступати на факультет за кошти фізичних та юридичних осіб.

З майбутніми абітурієнтами поспілкувалися декан факультету № 6 Оксана Брусакова, помічник ректора Віктор Слиш, відповідальний секретар приймальної комісії Марина Давидова, заступники декана, завідувачі кафедри. Майбутніх здобувачів освіти ознайомили з перспективами та перевагами навчання на факультеті, а також з цьогорічними особливостіями вступу. На усі запитання юнаків і дівчат було надано вичерпні відповіді. До заходу приєдналися майже 100 осіб.

Оксана Брусакова зазначила, що такі зустрічі мають постійний характер і будуть  проводитися й надалі.