Курсанти навчальної групи 14-5 факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей відвідали виставку українського та російського мистецтва ХVІ – поч. ХХ ст. у Харківському художньому музеї.

Варто зазначити, Харківський художній музей є одним із найстаріших та налічує більше 20 тисяч експонатів. Серед них – унікальні твори майстрів світового і українського живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва. У колекції є ікони XVI–XIX ст., полотна В. Боровиковського, Д. Левицького, А. Лосенка, І. Айвазовського, С. Васильківського, І. Шишкіна, А. Бенуа, а також картина І. Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану», над якою художник працював більше 20 років, подорожуючи містами України, пов’язаними з історією козацтва.