Відбулося онлайн-засідання наукового гуртка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ на платформі Zoom, яке було присвячене Дню захисту дітей.

Викладачі та студенти кафедри ознайомилися з психологічною настільною грою «Перебенді про війну», яку провела доцент кафедри соціології та психології, кандидат психологічних наук Наталя Греса. Цю гру було нещодавно розроблено психологами з метою зменшення впливу війни на психіку дітей та підлітків. Її можна використовувати як для спілкування в сімейному колі, так і в індивідуальній та груповій психологічній підтримці дітей та підлітків. Гра допомагає дітям висловити свої думки та почуття стосовно травматичних подій воєнного часу та активувати психологічні ресурси, що допомагають долати важки життєві ситуації.