Доцент кафедри соціології та психології факультету № 6 Катерина Маннапова провела два бінарні заняття для курсантів-психологів 3 курсу Національної академії Національної гвардії України за дисциплінами «Основи психологічного консультування» та «Основи психологічної реабілітації» на тему «Сексуальне насильство як соціальна и психологічна проблема». Під час занять було обговорено підходи до вивчення насильства, а також фактори ризику насильства в суспільстві.

Викладач ознайомила курсантів з різновидами та ознаками насильства щодо дітей, особливостіями виявлення випадків насильства. Дискусійними питаннями, що є актуальними у сучасних реаліях, стали особливості особистості, що вчиняє насильство, та заходи щодо запобігання насильству, а також формування ненасильницьких моделей поведінки серед дітей і дорослих.