До Міжнародного дня захисту дітей працівники відділу соціально-гуманітарної работи Харківського національного університету внутрішніх справ надали гуманітарну допомогу дітям, які перебувають на лікуванні у медичних закладах м. Харкова.

Дітлахи отримали фрукти, овочі, соки, печиво, цукерки, дитяче харчування. Аби скрасити умови перебування маленьких пацієнтів у лікарнях, відволікти та певною мірою вберегти їхнє психічне здоров’я від подій, які зараз відбуваються в Україні, представники університету подарували їм книжки, альбоми для малювання, олівці, фарби та розмальовки.

Гуманітарна допомога була організована проректором університету Леонідом Могілевським за підтримки міжнародної організації «World Central Kitchen».