Керівництвом факультету № 6 ХНУВС було організовано та проведено чергову онлайн-зустріч із випускниками, які виявили бажання вступити на факультет за кошти фізичних та юридичних осіб.

У заході взяли участь декан факультету № 6 Оксана Брусакова, помічник ректора Віктор Слиш, заступники декана, завідувачі кафедр факультету.

Майбутніх здобувачів вищої освіти ознайомили з перспективами та перевагами навчання на факультеті, а також цьогорічними особливостями вступу. На усі запитання молоді були надані вичерпні відповіді. Загалом до заходу приєдналося 80 осіб.

Оксана Брусакова зазначила, що такі зустрічі мають постійний характер, тому усі етапи перебігу вступної кампанії будуть доведені до абітурієнтів в онлайн-режимі.