Курсантка факультету № 1 Ельвіра Ткаченко та її науковий керівник – старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Лариса Сазанова взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку науки, освіти та технологій в Україні та світі», приуроченій до 124-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж».

Ельвіра Ткаченко представила тези доповіді «Use of information technologies at foreign language classes» (секція «Сучасні інформаційні технології») про розвиток інструментального середовища для Інтернету та використання сучасних комп’ютерних технологій у навчальному процесі. За результатами конференції отримано тези доповідей та сертифікати.