Ініціатива «Академічний вплив» Організації Об’єднаних Націй (UNAI) розробила серію семінарів для розвитку потенціалу університетів і коледжів по всьому світу, щоб забезпечити якісне навчання та покращити навички, пов’язані з впровадженням Порядку денного Цілей сталого розвитку до 2030 року. UNAI сприяє залученню цих закладів вищої освіти, як цінних зацікавлених сторін, для досягнення Цілей.

Харківський національний університет внутрішніх справ представляла помічниця ректора з гендерних питань, кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан.

На семінарі «Ефективні дослідження щодо порядку денного Цілей сталого розвитку 2030» продемонстровано як дослідження, проведені в академічних колах, допомагають просуванню Цілей сталого розвитку. Використання досвіду та знань вчених спільнот зменшують розрив між дослідженнями і політикою та одночасно забезпечують зв’язок між ними.