Члени екзаменаційної комісії кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС – професорка Ольга Гетманець, доцентки Вікторія Фурса та Дар’я Коробцова в присутності секретаря Євгенії Ананьєвої для групи ФБСдср-18-1 провели онлайн-консультацію з навчальних дисциплін «Податкова система», «Страхування» та «Фінанси». Захід відбувся перед складанням підсумкової атестації для отримання освітнього ступеня «бакалавр» (спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»).

Під час консультації було розглянуто процедуру проведення комплексного екзамену, основні запитання, що можуть виникнути при його проведенні. Здобувачі освіти отримали вичерпні відповіді на всі запитання, що їх цікавили.

Завідувачка кафедри Ольга Гетманець також звернула увагу випускників, що вони мають можливість продовжити навчання в університеті для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти або другої вищої освіти.