Під керівництвом декана факультету № 6 ХНУВС Оксани Брусакової була проведена чергова онлайн-нарада керівного складу факультету. Під час наради розглядалися питання здійснення атестації студентів випускних курсів з використанням системи управління дистанційним навчанням Moodle, проведення за результатами 2022-2023 навчального року засідань кафедр та наукових гуртків, здійснення профорієнтаційної роботи, особливостей вступу до факультету у поточному році та інші.

Особливу увагу декан факультету зосередила на важливості комунікацій науково-педагогічних працівників і кураторів навчальних груп зі студентами, уважному та чуйному ставленні працівників факультету до здобувачів освіти.

Оксана Брусакова підкреслила важливість участі колективу факультету у волонтерській діяльності та допомозі Збройним Силам України у подоланні воєнної агресії росії.