Українсько-польське Гуманітарне об’єднання разом із представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій України запросило представників Харківського національного університету внутрішніх справ взяти участь у тренінгах з надання домедичної допомоги.

У тренінгу взяли участь курсанти та слухачі магістратури факультету № 1 університету. Групу очолив курсовий офіцер факультету старший лейтенант поліції Владислав Старовойтов. Спочатку учасникам тренінгу була надана загальна інформація про анатомію людини, особливості дії зовнішніх факторів на організм та критичні стани. Практична частина складалася з невідкладних дій рятувальників щодо зупинки кровотечі та проведення серцево-легеневої реанімації. Польські тренери звернули увагу учасників на використання підручних матеріалів для зупинки критичної та вузлової кровотечі у постраждалих. Тренери дали можливість кожному учаснику відпрацювати розглянуті методики дій з постраждалими на імітованому місці пригоди, та надавали корисні поради. Усі учасники отримали сертифікати про успішне засвоєння короткого курсу з надання домедичної допомоги.